تفاوت آلرژی بهاره و بیماری کرونا

با آغاز فصل بهار، علائم بیماری در کسانی که آلرژی بهاری دارند ظاهر می شود. متاسفانه همراه شدن آغاز بهار با پیدایش بیماری ناشی از ویروس کرونا سبب ایجاد سردرگمی و اضطراب در بیماران شده است. اطلاع از تفاوت آلرژی بهاری و بیماری کرونا برای تشخیص و درمان الزامی است. علائم آلرژی بهاره به صورت عطسه های پشت سر هم، خارش بینی، آبریزش بینی، احساس ترشح پشت حلق، خارش دهان و گلو، خارش مجرای خارجی گوش و همراه خارش و آبریزش چشم و احساس سرفه های خشک می باشد.

تفاوت آلرژی بهاری و بیماری کرونادر حالی که ابتلا به ویروس کرونا به صورت سردرد، تب، سرفه های خشک، احساس تنگی نفس به همراه درد و کوفتگی بدن و گاهی تپش قلب تظاهر پیدا می کند.

برای پیشگیری و درمان آسم نیاز است علائم آن را به خوبی بشناسید و به یک کلینیک درمان آلرژی مراجعه نمایید. کلینیک آلرژی صبا، یک مرکز درمان آلرژی در تهران خوب و مجهز می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره تلفن ۰۲۱۸۶۰۵۲۴۷۲تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

بیماران مبتلا به آلرژی بهاره می توانند از داروهای قبلی خودشان مانند آنتی هیستامین ها، اسپری کورتیکواستروئید داخل بینی استفاده کنند. پنجره های منزل را به خصوص تا ساعت 10 صبح بسته نگه دارند. به طور مرتب با محلول نمک شستشوی بینی، بینی شان را شستشو دهند و مایعات فراوان میل کنند، از مصرف انواع محرک ها خودداری کنند. در صورتی که فقط علائم چشمی یا ریوی دارید، لازم است به مراکز پزشکی مراجعه نمایید.

پاسخ

Call Now Button