درباره کلینیک آلرژی صبا

کلینیک آلرژی صبا یک مرکز فوق تخصصی خدمات آلرژی هست که با حضور دکتر صبا عرشی و سایر اساتید آلرژی که در حال حاضر بعنوان هیات علمی درحال آموزش دادن این رشته فوق تخصصی در دانشگاه ایران هستند، تشکیل شده است.
اولویت اصلی در کلینیک آلرژی صبا ، برخورد علمی برپایه به روز ترین کتب و مقالات علم آلرژی و ایمونولوژی میباشد چراکه معتقدیم امروزه علی رغم شیوع بالای بیماریهای آلرژیک،متاسفانه آگاهی بسیاری از پزشکان در این مورد محدود میباشد ورویکرد آنها بعضا غیر علمی نیز میباشد.
دکتر صبا عرشی و سایر اساتید شاغل در این کلینیک طلایه دار درمانهای نوین در زمینه های آلرژی غذایی،آلرژی بینی ،سینوس و پولیپ بینی بویژه در بیماران مبتلا به بیماری سامتر (آسم،سینوزیت مزمن همراه با پولیپ بینی و حساسیت به آسپیرین) هستند.لازم به ذکر هست که درمان حساسیت زدایی در بسیاری از آلرژی های غذایی و درمان بیماران سامتر برای اولین بار تحت نظر این اساتید در ایران انجام شده و این مرکز محل ارجاع بسیاری از بیماران دشوار و پیچیده آلرژی و نقایص ایمنی از سراسر کشور میباشند.
اولویت بعدی ،طرح درمان دقیق و پیگیری بیمار و پاسخگو بودن به مراجعه کنندگان محترم میباشد. باتوجه به اینکه از سراسر ایران و بسیاری از کشورهای همسایه بیماران به این مرکز ارجاع میشوند و طبعا بسیاری از مراجعه کنندگان بدلیل فاصله های طولانی ،امکان مراجعات مکرر را ندارند ،به همین علت تسریع در روند آزمایشات و درمان و درعین حال امکان پیگیری و پرسش سوالات به صورت غیر حضوری برای بیماران دراین مرکز فراهم گردیده است.

Call Now Button